Marek Kopecký

Zakladateľ a hlavný tréner

Rok narodenia 1986. Bývalý vrcholový závodný hráč, reprezentant SR, viacnásobný víťaz celoslovenských turnajov vo dvojhre i štvorhre, 2. miesto na MSR jednotlivcov štvorhra, 2. miesto na Slovenskej Univerziáde dvojhra, 3. miesto na MSR jednotlivcov dvojhra, 3. miesto extraliga mužov družstvá, 3. miesto […]

Ján Kopecký

Spoluzakladateľ a tréner

Rok narodenia 1953.  Najskúsenejší člen tenisovej školy. Je licencovaným trénerom Slovenského tenisového zväzu (STZ), viedol a vychoval stovky detí – spomedzi nich množstvo úspešných závodných hráčov. Trénovaniu detí sa venuje už vyše 20 rokov. Súčasne pôsobil ako univerzitný pedagóg na SPU […]

Martin Morvay

Asistent trénera

Rok narodenia 1998.   Bývalý závodný hráč, zúčastnil sa množstva turnajov organizovaných Slovenským tenisovým zväzom (STZ). Trénovaniu sa venuje od roku 2017. Je študentom Univerzity Komeského v Bratislave, odbor medzinárodný manažment.

Paulína Kapsdorferová

Asistent trénera

Rok narodenia 2001.  V súčasnosti stále aktívna závodná hráčka, zúčastnila sa množstva turnajov po celom Slovensku i v zahraničí. Je víťazkou viacerých turnajov vo dvojhre i štvorhre. Trénovaniu detí sa venuje od roku 2017. Je študentkou Gýmnázia na Golianovej ulici v Nitre.

Adam Minár

Asistent trénera

Rok narodenia 1999.  Bývalý závodný hráč, zúčastnil sa množstva turnajov organizovaných Slovenským tenisovým zväzom (STZ). Trénovaniu sa venuje od roku 2017. Je študentom FTVŠ v Bratislave, odbor trénerstvo.