Vaše hodnotenia

★★★★★
Uzasny pristup, paradny treneri deti su neskutocne vytesene ist na trening a tabor absolutne top. Dakujem vsetkym za super pristup
- Veronika

★★★★★
Super prístup trenerov k deťom veľmi kamarátsky, ale zaroveň ich veľa naučia..používaju na treningoch veľa zaujímavych pomocok, ktoré trening maximálne zatraktívnia..
- Martin Bohát

★★★★★
Profesionalny pristup, ochota, a hlavne vidiet, ze to robia so ❤️❤️❤️zabava a drina v jednom, decka sa vzdy na treningy tesia. Odporucam Detsku tenisovu skolu, lebo je najlepsia! Deti spravili obrovsky pokrok, odkedy chodia na tenis, vdaka sikovnym a vzdy ochotnym trenerom ;) Dajte deti na tenis :)
- Simona Rabekova

★★★★★
Najlepsia tenisova skola na svete! Nas Samko vas zboznuje :) A my sme nadseni tiez...5 hviezdiciek
- Daniela

★★★★★
Mareka si ako tenisoveho odbornika, ako aj cloveka s profesionalnym a odbornym pristupom velmi vazim.Myslim, ze formuje velmi dobry tim odbonikov s dobrym pristupom k detom. Z mojho pohladu vidim,ze to robi zo srdca, co prenasa na nase deti,ktore ho maju velmi radi a na trening sa velmi tesia. Jemu a jeho treningovej skole zelam vela uspechov,vela talentov a aby mu cela jeho vizia o dobre fungujucej a perspektivnej skole vychadzala ako si predstavuje.Taktiez, ako rodic jedneho z jeho zverencov ho chcem v tom podporovat a pomahat mu,nakolko ako vsetci velmi dobre vieme,ake je tazke nieco take dnes vybudovat . Tak sa nadalej budeme aj s mojim synom tesit na kazdy jeden trening a progres ktory prinasa.
- Branislav

★★★★★
Marekovu tenisovú školu môžem len odporučiť!!!Perfektný prístup k deťom majú všetci tréneri,náš syn sem chodí už druhý rok a nikdy sa nestalo,že by nechcel ísť na tréning.Deti sa na tréning tešia a to je veľmi dôležité,chodia sem naozaj s radosťou!
- Michaela

★★★★★
Tenisova škola na jednotku. Môžem len odporučiť. Super prístup na tréningoch spojením zábavy a športu v jednom. Letný tábor - pre deti plný zážitkov.
- Petra

★★★★★
Marekova tenisova skola nesie so sebou poslanie- lasku k sportu cez zabavu. Velmi tento pristup ocenujeme. Nasa Adel za dva roky nepovedala "nechce sa mi". Odporucame so spokojnostou ;-).
- Maria

★★★★★
Oceňujem profesionálny a ľudský prístup trénerov, hlavne trénera Mareka na ktorého naša Zarka nedá dopustiť. Teší sa nielen na tréningy ale aj na trénera samého, ktorý si získa srdce každého dieťaťa. On to s deťmi proste vie. Pre celú tenisovú školu dávam palec hore.
- Monika

★★★★★
Každému môžem len odporučiť. Na tréningoch panuje veľmi dobrá atmosféra, dcérku to baví. Zásluhu na tom majú najmä milí tréneri, ktorí to s deckami vedia. Letné tábory sú tiež výborné.
- Anka

★★★★★
Super prístup, skvelí ľudia. Moja dcéra navštevuje tenisovú školu už druhý rok a za ten čas sa ani raz nestalo, že by nešla na tréning s nadšením. Pre mňa ako matku je to najdôležitejšie
- Bianka V.

★★★★★
Tréneri majú fantastický vzťah k deťom a preto deti na tréning chodia vždy s radosťou Odkedy tu naša malá trénuje, spravila obrovský pokrok v tenise! Odporúčam každému!
- Laura

★★★★★
Najlepšia tenisová škola v Nitre s najsympatickejsimi trénermi!!Dcéry zbožňujú trénera Mareka... Vrelo odporúčam!
- Monika
Vaše hodnotenia Overall rating: ★★★★★ 5 based on 13 reviews.