Naša vízia

Keď sme zakladali našu tenisovú školu v roku 2017, v hlave mi vŕtali dookola tie isté otázky: Kde sa vytratila radosť z pohybu? Prečo deti odchádzajú zo športovísk smutné? Prečo si radšej sadnú k obrazovke, ako by sa mali naháňat za loptou? Naším cieľom bolo preto vybudovať športovú školu, ktorá sa výrazne odlíši od všetkých doteraz fungujúcich prípraviek. Jej poslaním je deti opäť nadchnúť pre šport. Spolu vymýšľame tisíc a jeden spôsobov ako deti motivovať. Každý deň hľadáme nové možnosti, ako našu prácu zlepšovať, ako náš systém inovovať. Tréning by nemal byť nudnou, dokolečka sa opakujúcou rutinou. Mal by to byť ZÁŽITOK...kopec hier, zábavy a súťaží! Prajem si, aby naše deti prežili šťastné a plnohodnotné detstvo...Verím, že tenis je na to ideálnou príležitosťou ;)

Tréner Marek

Prečo prihlásiť dieťa k nám?

Prípravku vedú licencovaní tréneri s vyše 15-ročnými skúsenosťami trénovania mládeže.

Každého začínajúceho tenistu obdarujeme značkovou tenisovou raketou a ešte k tomu pribalíme 3 skúšobné tréningy zdarma!

Tréning je prispôsobený veku a úrovni dieťaťa. Používame rôzne druhy loptičiek, hráme na rôzne veľkých ihriskách.

Deti motivujeme udeľovaním veselých smajlíkov za snahu, do ich vlastnej "karty hráča".

Prisôsobíme časy aj dni tréningov vašim potrebám.